Vítejte na Zámku Dukovany

Malebný Zámek Dukovany se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Třebíč. Sály zdobené freskami spolu s přilehlými salonky a anglickým parkem představují ideální zázemí pro konání svateb, rodinných oslav, koncertů, firemních školení a dalších společenských událostí. V bočních křídlech zámku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace a šestnáct stylových pokojů s kapacitou 32 lůžek. Během celého roku je možné navštívit také hraběnčiny komnaty, kde probíhají prohlídky s průvodcem.

Rezervace ubytování

Pondělí 28.9.

Na Den české státosti bude zámecká restaurace otevřená dle běžné provozní doby (od 11:00 do 22:00). V tento den se budou také mimořádně konat prohlídky hraběnčiných komnat v časech 13:00, 14:00 a 15:00.

21. 9. 2020

Ochutnávkový den

Sobota 17.října bude na zámku patřit dobrému jídlu, vínu a hudbě. Akce proběhne na venkovním prostranaství u zámku. Více informací naleznete v sekci Chystané akce.

19. 9. 2020

Kurz výroby přírodních šperků

Vyzkoušejte si výrobu květinových a dřevěných šperků z křišťálové pryskyřice. V neděli 25.října pod vedením tvůrců z Dřevník design. Přihlášky přijímáme již nyní! Kompletní informace o kurzu naleznete zde.

7. 9. 2020

Královské ubytování

Načerpejte energii v útulných pokojích s originálním zařízením  Každý z nich je unikát, ale všechny jsou jako pro princeznu. Kromě pohodlné postele zde nechybí pracovní kout, připojení k wifi a prostorná koupelna.

Bližší pohled Rezervační formulář

Stylová restaurace

Nová zámecká restaurace v sobě spojuje domáckou atmosféru s dobrým jídlem. Je Vám bližší útulný salon s pruhovanou tapetou a plápolajícím ohněm v proskleném krbu nebo zemitá pivnice? Všechny prostory jsou nekuřácké.

Otevírací doba: Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 22:00  |  Pátek a sobota 11:00 – 24:00 | Neděle 11:00 – 21:00

karty@2x
Akceptujeme platební karty a stravenky

Denní menu Stálý jídelní lístek

Svatba na Zámku

Užijte si svůj velký den v romantickém prostředí Zámku Dukovany. Řekněte si své ano v Pantheonu nebo venku v přilehlém anglickém parku a pokračujte oslavami v Opičím sále. Uspořádání i svatební menu uzpůsobíme Vašim představám.

Více o svatbách Ceník služeb