Vítejte na Zámku Dukovany

Malebný Zámek Dukovany se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Třebíč. Sály zdobené freskami spolu s přilehlými salonky a anglickým parkem představují ideální zázemí pro konání svateb, rodinných oslav, koncertů, firemních školení a dalších společenských událostí. V bočních křídlech zámku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace a šestnáct stylových pokojů s kapacitou 32 lůžek. Během celého roku je možné navštívit také hraběnčiny komnaty, kde probíhají prohlídky s průvodcem.

Rezervace ubytování

Úterý 28.9.

Na státní svátek bude naše restaurace otevřená dle běžné provozní doby.
V tento den se budou také mimořádně konat prohlídky hraběnčiných komnat s průvodcem v časech 13:00, 14:00 a 15:00.

26. 9. 2021

Změna provozní doby

S platností od pátku 24.září upravujeme provozní dobu zámecké restaurace – v pátek i v sobotu budeme mít nově otevřeno pouze do 23:00. Zároveň také plánujeme 10 denní odstávku a to v termínu 11.-19.října. Děkujeme za pochopení.

21. 9. 2021

Cimbál & víno na zámku

Ochutnávka vína z Jižní Moravy za doprovodu cimbálové muziky proběhne v prostorách Opičího sálu a přilehlých salonků v sobotu 23.října 2021. Předprodej vstupenek od pondělí 6.září. Více informací v sekci Chystané akce.

5. 9. 2021

Královské ubytování

Načerpejte energii v útulných pokojích s originálním zařízením  Každý z nich je unikát, ale všechny jsou jako pro princeznu. Kromě pohodlné postele zde nechybí pracovní kout, připojení k wifi a prostorná koupelna.

Bližší pohled Rezervační formulář

Stylová restaurace

Nová zámecká restaurace v sobě spojuje domáckou atmosféru s dobrým jídlem. Je Vám bližší útulný salon s pruhovanou tapetou a plápolajícím ohněm v proskleném krbu nebo zemitá pivnice? Všechny prostory jsou nekuřácké.

Otevírací doba: Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 22:00  |  Pátek a sobota 11:00 – 23:00 | Neděle 11:00 – 21:00

karty@2x
Akceptujeme platební karty a stravenky

Denní menu Stálý jídelní lístek

Svatba na Zámku

Užijte si svůj velký den v romantickém prostředí Zámku Dukovany. Řekněte si své ano v Pantheonu nebo venku v přilehlém anglickém parku a pokračujte oslavami v Opičím sále. Uspořádání i svatební menu uzpůsobíme Vašim představám.

Více o svatbách Ceník služeb