Vítejte na Zámku Dukovany

Malebný Zámek Dukovany se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Třebíč. Sály zdobené freskami spolu s přilehlými salonky a anglickým parkem představují ideální zázemí pro konání svateb, rodinných oslav, koncertů, firemních školení a dalších společenských událostí. V bočních křídlech zámku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace a šestnáct stylových pokojů s kapacitou 32 lůžek. Během celého roku je možné navštívit také hraběnčiny komnaty, kde probíhají prohlídky s průvodcem.

Rezervace ubytování

Letní kino v parku

K prázdninám již tradičně patří promítání filmů v zámeckém parku v Dukovanech. Letní kino letos můžete navštívit ve středu 22.7., 29.7., 5.8. a 12.8. Program si můžete prohlédnout zde.

4. 7. 2020

Pobytové balíčky

Naplánujte si víkend nebo dovolenou u nás na zámku. Odpočiňte si v krásném a klidném prostředí a poznejte okolní zajímavosti. Nabídku zvýhodněných pobytových balíčků si můžete prohlédnout zde.

28. 6. 2020

Prohlídky zámku

Hraběnčiny komnaty s průvodcem si můžete prohlédnout od úterý 26.června. Prohlídky od toho dne budou probíhat denně mimo pondělí ve 13:00, 14:00 a 15:00 nebo na objednání. Více informací zde.

14. 5. 2020

Královské ubytování

Načerpejte energii v útulných pokojích s originálním zařízením  Každý z nich je unikát, ale všechny jsou jako pro princeznu. Kromě pohodlné postele zde nechybí pracovní kout, připojení k wifi a prostorná koupelna.

Bližší pohled Rezervační formulář

Stylová restaurace

Nová zámecká restaurace v sobě spojuje domáckou atmosféru s dobrým jídlem. Je Vám bližší útulný salon s pruhovanou tapetou a plápolajícím ohněm v proskleném krbu nebo zemitá pivnice? Všechny prostory jsou nekuřácké.

Otevírací doba: Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 22:00  |  Pátek a sobota 11:00 – 24:00 | Neděle 11:00 – 21:00

karty@2x
Akceptujeme platební karty a stravenky

Denní menu Stálý jídelní lístek

Svatba na Zámku

Užijte si svůj velký den v romantickém prostředí Zámku Dukovany. Řekněte si své ano v Pantheonu nebo venku v přilehlém anglickém parku a pokračujte oslavami v Opičím sále. Uspořádání i svatební menu uzpůsobíme Vašim představám.

Více o svatbách Ceník služeb