Vítejte na Zámku Dukovany

Malebný Zámek Dukovany se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Třebíč. Sály zdobené freskami spolu s přilehlými salonky a anglickým parkem představují ideální zázemí pro konání svateb, rodinných oslav, koncertů, firemních školení a dalších společenských událostí. V bočních křídlech zámku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace a šestnáct stylových pokojů s kapacitou 32 lůžek. Od května 2017 je možné navštívit také zámeckou expozici.

Rezervace ubytování

Čtvrtek 19.září

Ve čtvrtek 19.září bude naše restaurace po celý den uzavřena z důvodu konání soukromé akce. Během víkendu máme otevřeno dle běžné otevírací doby a probíhat budou i prohlídky zámku s průvodcem. Děkujeme za pochopení

18. 9. 2019

S čerty nejsou žerty

Ochotnické divadlo při SDH na Hlíně odehraje představení v zámeckém parku v pátek 20.září od 18:00. Vstupenky v ceně 80,-  lze zakoupit na msítě, rezervace předem není možná. Počet míst k sezení  je omezen – s sebou vlastní deky, židličky. Pořadatelem akce je Obec Dukovany. 

15. 9. 2019

Prohlídky zámku

Od 1.září se prohlídky zámecké expozice s průvodcem konají pouze o sobotách a nedělích v časech 13:00, 14:00 a 15:00. Další informace naleznete zde.

8. 9. 2019

Královské ubytování

Načerpejte energii v útulných pokojích s originálním zařízením  Každý z nich je unikát, ale všechny jsou jako pro princeznu. Kromě pohodlné postele zde nechybí pracovní kout, připojení k wifi a prostorná koupelna.

Bližší pohled Rezervační formulář

Stylová restaurace

Nová zámecká restaurace v sobě spojuje domáckou atmosféru s dobrým jídlem. Je Vám bližší útulný salon s pruhovanou tapetou a plápolajícím ohněm v proskleném krbu nebo zemitá pivnice? Všechny prostory jsou nekuřácké.

Otevírací doba: Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 22:00  |  Pátek a sobota 11:00 – 24:00 | Neděle 11:00 – 21:00

karty@2x
Akceptujeme platební karty a stravenky

Denní menu Stálý jídelní lístek

Svatba na Zámku

Užijte si svůj velký den v romantickém prostředí Zámku Dukovany. Řekněte si své ano v Pantheonu nebo venku v přilehlém anglickém parku a pokračujte oslavami v Opičím sále. Uspořádání i svatební menu uzpůsobíme Vašim představám.

Více o svatbách Ceník služeb