Restaurace

V nabídce máme celou řadu regionálních produktů. Ochutnejte!

Limonáda ZON
Třebíčská limonádovna byla založena již v roce 1879. Z kvalitní vody z podzemních heraltických pramenů dnes vyrábí 50 druhů nápojů. U nás na zámku se můžete osvěžit čepovanou bezovou „Zonkou“, nebo malinovkou či kolou v tradičních skleněných lahvích. Mimochodem – označení ZON je zkratkou pro „zdravotní osvěžující nápoje“.
Více informací naleznete na www.zon.cz

TREBITSCH Single Malt Whisky
Ušlechtilá jednosladová whisky vyrobená z vybraných místních surovin a zrající v sudech vlastní výroby je mimo jiné držitelem certifikátu košer kvality. Ochutnejte tento výtečý nápoj vyráběný v Třebíči v naší zámecké restauraci.
Více informaci naleznete na www.ceskawhisky.cz

Medovina z Vysočiny
Rodinná firma Včelařství Sláma vyrábí medovinu od roku 2000 nedaleko Havlíčkova Brodu a je držitelem certifikátu Vysočina – regionální potravina. V nabídce máme medovinu po skleničce v restauraci, ale i v lahvičce (200 ml) jako suvenýr. Konečnou chuť zlatavému nápoji dává výluh ze 14 bylin a koření. Na zámku je k dostání medovina originál (bez příchutě) a skořicová.
Více informací naleznete na www.medovinazvysociny.cz

Domácí dobroty
Naši ubytování hosté si mohou na pokoji zakoupit občerstvení v podobě domácích sušených jablíček a ořechových směsí z nedalekého Ostašova. Při sušení nejsou používány žádné konzervanty ani siřidla na zlepšení vzhledu. Společnost Domácí dobroty je držitelem certifikátu Vysočina – regionální potravina.
Více informací naleznete na www.domaci-dobroty.cz

Zmrzlina TIPAFROST
Výrobce mražených krémů z Třebíče dodává zmrzlinu nejen na český trh, ale také do zahraničí. V naší letní nabídce máme výběr nanuků („zmrzlinu na dřívku“), kornotů a sendvič (Ruskou zmrzlinu). A zmrzlinu z Tipafrostu používáme celoročně i do oblíbených pohárů v zámecké restauraci.
Více informací na www.tipafrost.cz