Ubytování

Zámecký pension nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích přímo v historické budově zámku z roku 1790. Fotografie pokojů naleznete v naší fotogalerii.

Útulné pokoje s originálním zařízením mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem, vybaveny jsou TV, trezorem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Díky kvalitním postelím a dokonale temnícím závěsům se u nás vyspíte opravdu jako na zámku.

Všechny pokoje se nacházejí v přízemí – nemusíte překonávat žádné schody, pouze prahy. Připojení k internetu prostřednictvím Wifi je samozřejmostí. Během letních měsíců mají hosté na pokojích k dispozici ventilátory. Za poplatek vám připravíme dětskou postýlku a možné je i ubytování s vychovanými čtyřnohými mazlíčky.

Zámek se nachází  v obci Dukovany v jihozápadní části Moravy (kraj Vysočina, bývalý okres Třebíč) a hosty zde uvítá příjemná venkovská atmosféra bývalého letního hraběcího sídla.

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek v podobě noci na zámku! Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na ubytování v našich luxusních pokojích. Rádi připravíme také poukaz spojený s výtečnou večeří či jiným jídlem v zámecké restauraci. Další informace o poukazech jsou dostupné zde.