Ubytování

Zámecký pension nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích ve východním a západním křídle zámku.

Útulné pokoje s originálním zařízením mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem, vybaveny jsou TV, trezorem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Připojení k internetu prostřednictvím Wifi je samozřejmostí.

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečký zážitek v podobě noci na zámku! Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na ubytování v našich luxusních pokojích. Rádi připravíme také poukaz spojený s výtečnou večeří či jiným jídlem v zámecké restauraci. Další informace o poukazech jsou dostupné zde

Fotografie pokojů naleznete v naší fotogalerii.

Bezpečnost našich hostů je pro nás na prvním místě. I před krizovým stavem spojeným s epidemií COVID-19 jsme dodržovali vysoké hygienické standardy a ty byly nyní ještě zpřísněny. Pokud tedy váháte, zda se vydat na dovolenou v roce 2020 právě k nám, chceme Vás ujistit o následujícím:

  • Všechny pokoje jsou po check-outu hostů důkladně uklizeny a sanitovány.
  • Pravidelně provádíme také desinfekci klik a dalších ploch, kterých se dotýkají hosté ve společných prostorách.
  • Dostupnost desinfekce rukou pro hosty je samozřejmostí (ve společných prostorách).
  • Naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými pomůckami (roušky, jednorázové rukavice) a jsou poučeni o dodržování bezpečnostních opatření a prevence.
  • Kapacita našeho zámeckého hotelu je 32 lůžek – jedná se tedy o komorní ubytování, kde zpravidla nedochází ke shlukování většího počtu osob.
  • Kraj Vysočina patří dlouhodobě ke krajům s nejmenším počtem evidovaných případů nákazy koronavirem v České republice.
  • Ačkoliv Moravská Vysočina (Třebíčsko) představuje atraktivní turistickou destinaci, nepatří k nejnavštěvovanějším tuzemským oblastem. V současné situaci je jistě příjemnější trávit dovolenou na místě, kam nemíří davy.
  • V případě zrušení rezervace z důvodu prodloužení či znovuvyhlášení nouzového stavu Vám vrátíme všechny peníze.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.